Viktorijos Oazė

Registracija!

Makiažo paslaugos

  • Dieninis makiažas
  • Proginis, vakarinis makiažas
  • Vestuvinis makiažas
  • Teminis grimas
  • Kosmetikos krepšelis

Mūsų grožio salone atliekame šias makiažo procedūras.

DĖMESIO! Makiažo ir plaukų šukavimo paslaugoms, atliekamoms ne salono darbo metu, taikomas 20 % antkainis.

Paslauga Trukmė Kaina,
EUR

Makiažo paslaugos

Dieninis makiažas
Natūralus įvaizdis kiekvienai dienai. Svarbiausia dieninio makiažo funkcija – skaistinti veido odą ir suteikti lengvumo žvilgsniui, lengvai paryškinti gražiausius bruožus.
1 val. 30 min. 25
Proginis, vakarinis makiažas
Skirtas įvairioms šventėms, priklausomai nuo to, kada vyksta pati šventė, pasirenkamas spalvų intensyvumas paryškinant akis, lūpas, antakių liniją. Atliekamas su lengvu ar sunkesniu makiažo pagrindu, kontūruojamos veido linijos.
2 val. 35
Vestuvinis makiažas
Ypatingai Jūsų dienai. Makiažas, išryškinantis nuotakos gražiausius bruožus ir paslepiantis trūkumus. Kiekvienai klientei pritaikomas individualiai pagal asmenybę, veido bruožus, vestuvinę suknelę, bendrą vestuvių stilistiką bei koloristiką.
2 val. 30 min. 45
Nuotakos bandomasis makiažas
Makiažas skirtas praktiškai parinkti Jums tinkamiausią nuotakos makiažą.
2 val. 30 min. 40
Vestuvinio įvaizdžio fotosesija
Tai ne tik stilistų konsultacija ir bandomoji šukuosena bei makiažas, bet ir profesionali Jūsų įvaizdžio fotosesija. Gausite aukštos kokybės retušuotas nuotraukas. O svarbiausia – galėsite atsipalaiduoti – nes jau žinosite, kaip atrodysite savo vestuvių dieną tiek objektyve, tiek gyvai!
3 – 4 val 120
Priklijuojamos blakstienos
Maža, tačiau labai svarbi makiažo detalė atverianti žvilgsnį, padidinanti akis. Norint ryškesnio akcento – klijuojamos ištisos blakstienos, norint natūralesnio įvaizdžio – siūlome  blakstienas, klijuojamas kuokšteliais.
25 min. 6
Teminis grimas
Skirtas įvairiems teminiams vakarėliams, mergvakariams, karnavalams, vaikų gimtadieniams, Helovinui. Grimas yra skirtas įsikūnyti į  įvairius personažus. Piešiama ant veido, kaklo, rankų ir kitų kūno vietų.
1 val. – 4 val. 35
Kosmetikos krepšelio sudarymas
Kiekvienai klientei skiriame ypatingą dėmesį, sudarome visą reikalingą kosmetikos krepšelį individualiai. Parenkame makiažo pagrindą, bazę pagal odos tipą, šešėlių paletę pagal akių spalvą, lūpų  bei antakių dažus.
30 min. 20 – 30
Individuali makiažo pamoka
Šios pamokos metu išmoksite įvairių makiažu subtilybių ir gudrybių bei gausite naudingų patarimų ir atsakymų į jums rūpimus klausimus. Užsisakius šią paslaugą, kosmetikos krepšelį Jums sudarysime nemokamai.
4 val. 100
Grupinė makiažo pamoka
Šios pamokos metu išmoksite įvairių makiažu subtilybių ir gudrybių bei gausite naudingų patarimų ir atsakymų į jums rūpimus klausimus. Užsisakius šią paslaugą, kosmetikos krepšelį Jums sudarysime nemokamai.
3 – 3,5 val 49
Makiažas fotosesijoms, vaizdo klipams 1 val – 2 val 35