Viktorijos Oazė

Registracija!

Kaip atgaivinto odą po švenčių

Šventiniu periodu, didelis krūvis tenka mūsų odai. Tad mūsų kosmetologės dalinasi keliais patarimais, kad ir po švenčių oda neprarastų savo spindesio.😌💙

Visų pirma, kad oda po švenčių atrodytų gerai reikėtų tinkamai ją paruošti prieš.
❄️ Labai svarbu tinkamai paruošti veidą makiažui. Reikėtų nušveisti odą, pašalinti visas negyvas odos ląsteles. Svarbu naudoti gerą ir kokybišką veido šveitiklį, kuris netraumuotų odos. Jeigu yra spuogelių reiktų rinkis šveitiklį be grūdelių.
❄️ Tinkamai nušveitus odą, reikėtų ją gerai sudrėkinti, todėl galima naudoti veido kaukę kuri sudėtyje turi drėkinančių komponentų, tokiu kaip hialurono rūgštis.
❄️ Kad išvengti paakių paburkimo nepamirškite naudoti paakių odai skirto kremo. Prieš tepant kremą, palaikykite jį bent 15 minučių šaldytuve, ir paakių odą tepkite atvėsusiu kremu. Šaltas kremas neleis atsirasti skysčių pertekliui šioje srityje.
❄️ Taip pat nepamirškite lūpų. Kad lūpų dažai pasidengtų gerai, jas taip pat galite nušveisti. Lūpų šveitiklį pasigaminti galite pačios iš cukraus ir medaus, arba švelniai pamasažuokite jas dantų šepetėliu.

Antras ir turbūt svarbiausias žingsnis spindinčios odos link – tinkamas jos nuvalymas po šventės.

❄️ Būtinai kruopščiai ir kokybiškai nuvalykite odą prieš einant miegoti. Tik vanduo ar drėgnos servetėlės tinkamai makiažo nenuvalys. Būtina naudoti makiažo valiklį ir veido prausiklį.
❄️ Ant švarios odos galite uždėti drėkinamąją kaukę. Jeigu tam neturite jėgų, bent jau nepamirškite užsitepti drėkinančio veido kremo.
❄️ Sekančią dieną atlikite odos detoksikaciją – nenaudokite jokių kosmetinių priemonių ant veido, leis kite odai kvėpuoti.
❄️ Jeigu po bemiegių naktų ir netinkamos mitybos oda vistik atrodo ne taip kaip norėtųsi, ją atgaivinti padės veido priemonės su vitaminu C ir procedūros su vitaminais kosmetologiniame kabinete