Viktorijos Oazė

Registracija!

Neinvazinis hialurono įvedimas

Veidas – tai pirmas dalykas, į kurį atkreipiamas dėmesys pamačius žmogų, todėl labai svarbu juo atidžiai rūpintis. Veido oda, skirtingai nuo kitų kūno odos sričių, nuolatos susiduria su išorine aplinka, todėl yra lengvai pažeidžiama saulės spindulių, chemikalų, toksinų ir teršalų.

Neinvazinis hialurono įvedimas – viena populiariausių veido odos priežiūros procedūrų estetinėje kosmetologijoje. Tai aparatinė veido procedūra, kurios metu į giliuosius odos sluoksnius yra įvedama mažas molekules turinti hialurono rūgštis. Procedūra neinvazinė-neadatinė, jos metu nėra pažeidžiamas viršutinis odos sluoksnis, ji yra tinkama visiems odos tipams.

Šios procedūros metu naudojamas dvifazis hialurono serumas – šilkinis purškiamas serumas, akimirksniu drėkina, todėl oda tampa stangresnė, dingsta sausumo sukeltos raukšlės, atkuriamas odos lygumas. Natūrali hialurono rūgštis iš Tremelalles grybų intensyviai ir ilgam drėkina odą. Alavijas ramina ir gaivina. Skvalenas kaip natūralus odos lipidų komponentas, atstato odos apsauginę plėvelę, todėl apsaugo nuo drėgmės netekimo ir išorinių dirgiklių neigiamo poveikio.

Ši aparatinė procedūra yra visiškai neskausminga, nesukelia jokio diskomforto, o rezultatai pastebimi iš karto.

Neinvazinio hialurono procedūros poveikis
Oda drėkinama ir tampa stangresnė.
Naikinamos raukšlės, atkuriamas odos lygumas.
Atstatoma apsauginė odos plėvelė.
Procedūros kaina EUR
Neinvazinis hialurono įvedimas 45