Viktorijos Oazė

Registracija!

Anti-age veido procedūra su gintaro rūgštimi

Gintaras – vienas iš seniausių, unikalus, iš daugiau nei 40 cheminių junginių ir rūgščių sudarytas mineralas, kuris sintetinamas ir mūsų organizme, todėl nesukelia alergijų.

Procedūros su gintaro rūgštimi taikomos brandžiai ir su pirmais senėjimo požymiais susiduriančiai odai – tai jauninanti pavargusią, pagyvenusią odą, giliai drėkinanti išsausėjusią ir dažniausiai dėl šios priežasties sudirgusią odą, procedūra.

Gintaro rūgšties odos šveitimas – viena saugiausių neinvazinių odos procedūrų, kuri nepažeidžia odos bei suteikia iškart pastebimus rezultatus.

Pati Gintaro rūgštis – produktas, gaunamas perdirbant natūralų gintarą, taip išlaikant jo naudingąsias chemines-fizikines savybes. Ši rūgštis – patikima, saugi, optimalų odos gyvybinių funkcijų rėžimą užtikrinanti Jūsų darbo priemonė.

Gintaro rūgštis taip pat atveria poras ir padidina odos pralaidumą kitų produktų veikliesiems ingridientams, naudojamiems rūgštinio odos šveitimo metu. Būtent dėl šios priežasties pastebimą efektą galima matyti iškart po Gintaro rūgšties procedūros. Tai – pati greičiausia, sėkmingai odos senėjimo procesus įveikianti procedūra

Procedūros metu galite jausti trumpalaikį odos perštėjimą, tai yra normalus reiškinys – odos reakcija į rūgščių poveikį. Procedūrą galima atlikti bet kuriuo metų laiku.

Procedūros trukmė: 45 min.

Anti-age veido procedūros su gintaro rūgštimi poveikis
Pagerina odos ląstelių kvėpavimo procesus.
Neutralizuoja didelį spektrą laisvųjų radikalų.
Apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio.
Blokuoja uždegiminius procesus.
Pašalina edemas paakių srityje.
Padeda sureguliuoti pigmentacijos procesus.
Tonizuoja ir atgaivina odą.
Atstato odos stangrumą, lygina raukšles.
Stabdo veido ir kaklo odos senėjimo procesus.
Procedūros kaina EUR
Anti-age veido procedūra su gintaro rūgštimi 35