Viktorijos Oazė

Registracija!

Vitaplex plaukų gydymo ir atstatymo procedūra

Keratinas – daug amino rūgščių turintis, natūralus „statybinis“ baltymas, kaip vienas iš komponentų įeinantis į plaukų struktūrą, kurios sudėtyje jo yra apie 90%. Dėl įvairių cheminių procedūrų poveikio, netinkamų kasdienės priežiūros produktų, dažno plaukų formavimo priemonių naudojimo, neigiamo aplinkos poveikio, nevisavertės mitybos ar streso natūralaus keratino plaukuose mažėja ir plaukai netenka blizgesio, glotnumo, elastingumo, tampa porėti ir silpni, prasčiau atrodo.

Norint nekankinti gaivinamų ir gydomų plaukų jokiomis papildomomis cheminėmis priemonėmis, buvo sukurta naujoviška natūrali ir profesionali plaukų gydymo priemonė – Vitaplex.

Vitaplex savo sudėtyje turi RAV19 kompleksą, kuris atkuria pažeistas, keratiną praradusias plauko vietas: atkartoja tikslią devyniolikos amino rūgščių seką, aprūpina plaukus reikiamu jų kiekiu ir taip veiksmingai sugrąžina plaukams natūralią išvaizdą. Ši priemonė atkuria naturalią plauko struktūrą, suteikia plaukams tvirtumo, lankstumo, apimties, apsaugo plaukus nuo pažeidimų ir lūžinėjimo, paryškina dažytų plaukų spalvą ir šviesinimo rezultatus, bei sumažina išorinio plauko sluoksnio pažeidimus.

Ši procedūra taip pat yra puiki visoms, taupančioms savo laiką, kadangi yra gana greitai atliekama. Priklausomai nuo plaukų ilgio, apimties, struktūros, ji trunka 1-2 valandas. Tiek laiko užtenka, kad jūsų plaukai vėl sveikai sublizgėtų! Vitaplex yra laikoma revoliucine šių laikų gelbėjimo priemone, prikeliančia antram kvėpavimui net labai pavargusius plaukus.

Vitaplex plaukų gydymo procedūros poveikis
Atkuriamos pažeistos plauko vietos.
Plaukas prisotinamas keratinu.
Plaukai tampa tvirtesni, padidinama jų apimtis.
Užtikrinama plaukų apsauga nuo lūžinėjimo.
Paryškinama dažytų plaukų spalva.
Procedūros kaina EUR
Vitaplex plaukų gydymo ir atstatymo procedūra
* – procedūros kaina priklauso nuo plaukų ilgio.
20-40*