Viktorijos Oazė

Registracija!

Kitoko plaukų gydymo ir atstatymo procedūra

Besiveliantys, pažeisti, slenkantys plaukai – tai viena iš daugybės moterų problemų. Dažnai tą lemia ne tik daugybė išorinių veiksnių – užterštumas, chemikalai, klimatas, kenksmingi UV spinduliai, bet ir netinkamos plaukų priežiūros priemonės.

Jose įprastai būna plaukams kenksmingų sulfatų (natrio laurileterio sulfato ir natrio laurilsulfato) – chemikalų, kurie ypatingai kenkia ne tik jūsų plaukams, bet ir galvos odai. Putodami jie pašalina nešvarumus ir riebalus nuo plaukų, galvos odos paviršiaus, tuo pat metu nuplaudami natūralius riebalus ir drėgmę. Plaukai tampa sausi ir be gyvybės, o galvos oda sudirginama. Tyrimai rodo, kad šiuos agresyvius chemikalus lengvai pasisavina organizmas.

Tačiau, dabar savo plaukų grožį galite atskleisti su pažangia ir išties efektyvia plaukų terapija - plaukų drėgmę atstatančia gydomąja Kitoko procedūra. Ji yra sukurta atgaivinti ir ypač sudrėkinti, papilkėjusius ar šiurkščius plaukus ir padaryti juos švelnius, elastingus, nuostabiai spindinčius. Kitoko drėgmę atstatančios procedūros metu yra naudojamos specialios priemonės, savo sudėtyje turinčios baobabų, žaliosios arbatos, afrikinio tulpmedžio ekstraktų, sviestmedžio aliejaus, vitaminų A ir E, natūralaus drėkinamojo faktoriaus (NMF) ir smektito molio.

Šių priemonių dėka, procedūros metu yra atveriami plauko žvyneliai ir pašalinami visi susikaupę nešvarumai. Tuomet atliekamas plaukų ir galvos odos masažas, kurio metu yra stimuliuojama kraujotaka, gerinama prakaito ir riebalų liaukų sekrecijos funkcija, skatinamas plaukų augimas ir svarbiausia - plaukas pripildomas intensyviai drėkinamų medžiagų ir tampa akivaizdžiai sveikesnis.

Kitoko drėgmę atstatanti terapija užtikrina tikrus ir neprilygstamus plaukų pokyčius.

 

Kitoko plaukų gydymo procedūros poveikis
Pašalinami susikaupę plaukų nešvarumai.
Stimuliuojama galvos kraujotaka.
Gerinama prakaito ir riebalų liaukų sekrecijos funkcija.
Skatinamas plaukų augimas.
Plaukai pripildomi drėkinamų medžiagų ir tampa sveikesni.
Procedūros kaina EUR
Kitoko plaukų gydymo ir atstatymo procedūra
* – procedūros kaina priklauso nuo plaukų ilgio.
30 - 40*