Viktorijos Oazė

Registracija!

Atstatanti CHI šilko procedūra plaukams

Ar gali būti kas nors gražiau negu švelnūs, minkšti, veidrodinio spindesio plaukai? Šio mėnesio yatingas pasiūlymas skirtas tam, kad Jūs galėtumėte pasidžiaugti būtent tokiais išpuoselėtais plaukais! O geriausia žinia – prireiks vos vienos procedūros, kad pamatytumėte ir pajustumėte poveikį.

Susilpnėjus plauko struktūrai, plaukai praranda žvilgesį, tampa šiurkštūs, nepaklusnūs, lengvai pažeidžiami, šakojasi, pučiasi – tai problemos, kurių norime kuo greičiau atsikratyti. Gydomosios procedūros metu iškart sprendžiamos visos šios problemos. Plaukas švelniai išvalomas, maitinamas ir drėkinamas, o jo struktūra papildoma keratino ir šilko baltymais, todėl pagerėja plaukų tekstūra, jie gražiau ir lygiau krenta.

Keratinas – pagrindinis ir stipriausias plauko baltymas, juo prisotinti plaukai yra apsaugomi nuo lūžinėjimo, uždaromi plauko žvyneliai, todėl plaukai tampa atsparesni pažeidimams, geriau atspindi šviesą. Šilkas – vienas stipriausių natūralių pluoštų. Hirdolizuoto šilko molekulės ne tik padės drėkinti plauką, bet ir sukurs apsauginį barjerą, kuris saugo nuo cheminių priemonių, aplinkos, karščio ir saulės poveikio, o tai ypač svarbu šiltuoju sezonu. Be to, šilkas padovanos Jūsų plaukams savo gerąsias savybes – jie bus lengvučiai, malonūs liesti ir išskirtinai blizgūs.

Procedūra yra visiškai saugi, plauko struktūra nėra veikiama chemiškai, plaukas pasisavina tik jam reikalingas medžiagas. Poveikis akivaizdus iškart, todėl ši atstatomoji procedūra puikiai tinka, jeigu laukia svarbi proga ir norite greito ir įspūdingo rezultato.

Procedūros kaina EUR
Plaukų gydymas CHI šilku
* – procedūros kaina priklauso nuo plaukų ilgio.
35 – 50*