Viktorijos Oazė

Registracija!

Braziliška bikini depiliacija

Braziliška bikini srities depiliacija Vilniuje, Lazdynuose.

Glotni, švelni ir išpuoselėta oda – neatsiejama nuo šiuolaikinio grožio suvokimo, tad depiliacija tampa šiuolaikinės moters kasdienybe.

Braziliška bikini srities depiliacija – viena paprasčiausių ir profesionaliausių plaukelių šalinimo technologijų, pašalinančių plaukus nuo lytinių organų, vidinės šlaunų pusės ir sėdmenų. Šios procedūros metu yra pašalinami ne tik nepageidaujami plaukeliai, bet ir dalis negyvos odos ląstelių. Kadangi plaukai yra šalinami kartu su šaknimi, jie atauga tik po 4 savaičių, o ataugę jie yra daug plonesni ir retesni.

Braziliškos bikini srities depiliacijos procedūra pradedama odos paruošimu – dezinfekavimu. Karštas vaškas kruopščiai paskleidžiamas po visą depiliuojamąjį plotą. Jam sukietėjus, vaško plėvelė staigiu judesiu nuplėšiama kartu su plaukais priešinga jų augimui kryptimi. Procedūra kartojama kitoje odos vietoje tol, kol nelieka nei vieno nepageidaujamo plaukelio. Jeigu skausmas tampa sunkiau pakeliamas, tuomet mažinamas vienu metu depiliuojamos odos plotas. Tačiau malonus podepiliacinis švelnios odos jausmas ir procedūros paprastumas nulemia braziliškos bikini srities depiliacijos patrauklumą.

Tai greitas ir rezultatyvus nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdas, jau pamėgtas visų moterų ir leidžiantis mėgautis švelnia savo kūno oda!

Registruotis telefonu +37060352817, el paštu, arba Facebook žinute.

Braziliškos bikini depiliacijos poveikis
Itin veiksmingas plaukų šalinimo būdas.
Plaukas pašalinamas su šaknimi.
Po procedūros plaukeliai atauga retesni ir plonesni.
Oda tampa švelnesnė ir lygesnė.
Plaukeliai atauga tik po 4 savaičių.
Procedūros kaina EUR
Braziliška bikini depiliacija 25