Viktorijos Oazė

Registracija!

Blakstienų priauginimas


     Blakstienų priauginimo metu prie Jūsų natūralių blakstienų yra pritvirtinamos dirbtinės blakstienos. Tam naudojami specialūs klijai, kurie yra atsparūs aplinkos poveikiui ir padeda blakstienoms išsilaikyti labai ilgą laiką.  

     Blakstienų priauginimas atliekamas klientei gulint, kad meistrė galėtų lengvai ir patogiai prieiti prie Jūsų veido, o klientė procedūros metu jaustųsi patogiai.

Yra dvi blakstienų priauginimo rušys:

  • Klasikinis blakstienų priaginimas
  • Volume Blakstienų priaginimas

Klasikinis blakstienų priauginimas:

     Atliekant klasikini priaginimą, pagrindinė taisyklė – viena prie vienos. Tai reiškia, kad viena dirbtinė blakstiena klijuojama prie vienos natūralios blakstienos. Taip atliekamas priauginimas leidžia džiaugtis natūraliai atrodančiomis blakstienomis, tačiau jos bus ilgesnės, tankesnės ir visada bus ryškios.  

     Klasikinis blakstienų priauginimas nekenkia Jūsų natūralioms blakstienoms ir nepažeidžia jų procedūros metu. Taip rezultatas leidžia džiaugtis natūraliai atrodančiomis blakstienomis. Žinoma, jos ilgesnės, ryškesnės ir atrodys tankiau. Natūralios blakstienos priaugintos šiuo būdu lieka nepažeistos. Klasikinis blakstienų priauginimas labiausiai tinka toms, kurios ir pačios turi tankias blakstienas ir nori tik dar labiau išryškinti natūralų grožį. Klijuojant po vieną blakstieną ant kiekvienos Jūsų blakstienos nepajusite labai didelio svorio ir po procedūros nejusite jokio diskomforto. Be to, džiaugsitės pamiršusi blakstienų tušą ir jo šalinimą kiekvieną vakarą.  

Volume blasktienų priaginimas:

     Toks priauginimo būdas puikiai tinka toms moterims, kurių natūralios blakstienos labai retos ir nori suteikti joms apimties. Volume blakstienių priauginimo būdas skiriasi nuo klasikinio tuo, kad ant vienos natūralios blakstienos priauginama ne viena dirbtinė blakstiena, bet viskas kuokštelis. Pačios priauginamos blakstienos plonesnės už klasikinių blakstienų stori, todėl natūralių blakstienų neapsunkins. Blakstienos labai lengvos, todėl praktiškai nepajusite, kad jų daugiau nei priauginant klasikiniu būdu. 

     Blakstienų priauginimo meistrė pagal Jūsų norus padės parinkti tinkamiausią dirbtinių blakstienų skaičių ir ilgį. Ant vienos Jūsų blakstienos gali būti klijuojamos 2, 3, 4 ir daugiau dirbtinių blakstienų. Nuo to priklausys ir bendras vaizdas. Kiekvienas blakstienų skaičius turi savo pavadinimą. 3D blakstienų priauginimas – kai ant Jūsų blakstienos priklijuojamas kuokštelis su trimis blakstienomis. 5D blakstienų priauginimas – kai ant Jūsų blakstienos priklijuojamas kuokštelis su 5 blakstienomis.

Blakstienų priauginimo procedūra trunka

  • 1,5 iki 2 val.