Viktorijos Oazė

Registracija!

Blakstienų priauginimas

KLASIKINIS PRIAUGINIMAS

Tai priauginimas kurio metu ant vienos natūralios blakstienos priklijuojama viena dirbtinė blakstiena. Šis priauginimo būdas pailgina ir paryškina natūralias blakstienas, tačiau nesuteikia joms tankumo. Šis priauginimo būdas puikiai tinkas toms kurios turi tankias savo natūralias blakstienas ir tiesiog nori jas prailginti ar išryškinti.

VOLUME PRIAUGINIMAS

Tai priauginimas kurio metu ant vienos natūralios blakstienos klijuojamas kuokštelis iš dirbtinių blakstienų. Šiuo priauginimo būdu galima paryškinti, pailginti ir suteikti tankio blakstienoms. Kuokšteliai formuojami iš plonų pavienių blakstienų. Kuokštelio dydis priklauso nuo pageidaujamo efekto ir blakstienų ryškumo. Volume technika galima išgauti efektą nuo labai natūralaus iki labai ryškaus.

KOMBINUOTAS PRIAUGINIMAS

Tai priauginimas, kurio metu naudojamos abi technikos, tiek klasikinio, tiek volume priauginimo. Tokio priauginimo metu sukuriamas natūralus efektas, tačiau nepaliekami akivaizdūs tarpeliai tarp blakstienų. Tokį priauginimą rekomenduojame klientems, kurių natūralios blakstienos ypatingai retos ir silpnos.