Viktorijos Oazė

Registracija!

Antakių tvarkymo SAU pamokos ONLINE


Antakių tvarkymo pamokos skirtos visoms, norinčioms išmokti kaip pačioms susitvarkyti savo antakius neišeinant iš namų.

Mes siūlome Online antakių tavrkymo pamokas su meistre Laurita. Pamokos individualios, todėl online būdų bendrausite tik Jūs ir mūsų meistrė.

Kam naudingos šios pamokos?  Visoms kurios nori turėti tvarkingus antakius. Toms kurios nori išmokti pačios tvarkytis antakius ir sužinoti naujų gudrybių apie antakių dažymą bei korekciją net neišeinant iš namų! Ir visai nesvarbu, kad neturite jokių žinių ir niekada pačios nedažėt savo antakių, pamokos metu būtent to ir išmoksite. Pamokos metu sužinosite kaip parinkti tinkamą antakių formą, pabrėžiančią Jūsų veido bruožus, kaip paruošti antakius ir kaip juos taisyklingai nudažyti naudojant cheminius dažus, taip pat bus atsakyta į visus rūpimus klausymus.

Ką reiktų turėti?  Pamokai bus reikalingos tam tikros priemonės. Jei kažko neturite namuose, visą reikalingą rinkinį galite įsigyti pas mus, o gavus viską ko reikia galėsime suderinti Jums tinkama laiką. Jeigu jau turite kai kurias priemones, ne bėda parinksime rinkinį pagal poreikį. Galite rašyti mums, mes suteiksime visą reikalingų priemonių sąrašą.

Jeigu susidomėjote ar iškilo klausymų rašykite arba skambinkite, suteiksime visą detalesnę informaciją.

 

Pamokos trukmė: 60 min

Pamokos kaina: 30 Eur

Registracija:

info@viktorijosoaze.lt

 +370 603 52817